Zamów dietę

Nie masz czasu na gotowanie? W kuchni czujesz się niczym goryl zapisany przez mamę do szkoły baletu i po prostu nie odnajdujesz się w sztuce pichcenia? A może po prostu szukasz zdrowej, dobrze zbilansowanej diety, która pomoże Ci osiągać lepsze wyniki w sporcie - budować masę w siłowni, czy zrzucać zbędne kilogramy podczas joggingu? 

Nasza oferta jest skierowana do każdego – od tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z weganizmem, przez ludzi, którzy nie jedzą mięsa przez całe życie, skończywszy na osobach, które najzwyczajniej w świecie chcą czasowo zmienić nawyki żywieniowe i zobaczyć, jak ta nowa dla nich dieta wpłynie na ich zdrowie i samopoczucie.  Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na Wasze propozycje. U nas zamówisz posiłki, które nasz kierowca w każdy roboczy dzień dostarczy Ci do Twojego domu o wybranej przez Ciebie porze!

 

 

 

Możemy zaoferować Ci dietę na cały miesiąc, ale także i wersje dwutygodniowe, czy nawet kilkudniowe zestawy próbne. Skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie dobierzemy opcję dostosowaną do Twoich, indywidualnych potrzeb! 

szwajnemajne@gmail.com

791 360 336

Copyright 2016 Majne Szwajne